Przejdź do treści

Poznaj świat przywództwa

Witaj podróżniku!

Opowiem Ci pokrótce skąd wzięła się idea zbudowania świata przywództwa i co możesz w nim znaleźć.

Skoro tu trafiłeś, to zakładam że zarządzanie, praca z ludźmi oraz przywództwo są w Twoim kręgu zainteresowań. Jeżeli szukasz źródeł merytorycznej wiedzy podanej w zrozumiały sposób, wspartej przykładami z życia, to świetnie trafiłeś!

Kiedy zastanawiałem się nad formą prezentacji tego tematu, przyszło mi do głowy porównanie procesu zdobywania doświadczeń jako lider do wędrówki po fascynującej krainie przywództwa.

Tym, co według mnie łączy wyzwania pracy menedżera z tymi, na które natrafia podróżnik, to między innymi:

  • obowiązkowe przygotowanie przed wyruszeniem w drogę,
  • ciągła nieprzewidywalność sytuacji,
  • konieczność dostosowywania się do zmieniających warunków,
  • współzależność i pełne zaufanie do towarzyszących osób,
  • doświadczanie nowych emocji,
  • potrzeba ciągłej nauki, wyciąganie wniosków,
  • konieczność dbania o zdrowie i kondycję,
  • satysfakcja z osiągania wspólnych celów.

Świat Przywództwa z założenia jest dostępny dla Ciebie jeżeli stawiasz pierwsze kroki w temacie przywództwa, jak i w sytuacji gdy posiadasz już pewne doświadczenia.
Proces nauki trwa cały czas a ciągła wymiana informacji, spotkania z innymi i rozmowy są niezbędne abyś szedł do przodu i poszerzał swoje horyzonty. Sytuację tę przedstawiłem w skrócie na poniższym filmie:

Co bardzo ważne, taka podróż może nigdy się nie skończyć, gdyż zawsze natrafisz na nowe obszary do odkrycia. Każdy zespół z jakim będziesz pracował zaskoczy Cię czymś nowym – gwarantuję!

Swoje doświadczenia, wnioski oraz wszystko czego w tym zakresie nauczyłem się od innych osób, zebrałem w książce Świat Przywództwa.
Jest to połączenie podręcznika do zarządzania oraz elementów autobiografii z motywami podróżniczymi.
Nie dostaniesz ode mnie cudownej recepty na każdą sytuację. Dam Ci za to narzędzia, zadam pytania zmuszające do przemyśleń oraz opowiem Ci historie z codziennego życia menedżera – te pozytywne jak i negatywne.

Integralną częścią niniejszej książki jest mapa świata przywództwa, którą możesz pobrać bezpłatnie ze strony sklepu.

Jeżeli zainteresował Cię ten temat i chcesz dołączyć do mnie w tej podróży, to zachęcam Cię do pozostania w kontakcie, najlepiej poprzez profil na Facebooku a jeżeli chcesz podzielić się swoimi wrażeniami, to zostaw proszę komentarz pod wpisem lub napisz do mnie bezpośrednio: artur@swiatprzywodztwa.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie.

Do zobaczenia gdzieś na szlaku w krainie przywództwa!

ZAJRZYJ DO ŚRODKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

14 − cztery =

WordPress Lightbox Plugin