Świat przywództwa

[universal_vc_button universal_url=”#wyrusz” universal_title=”Twoja podróż do świata przywództwa” universal_title_color=”#000000″ universal_title_color_hover=”#ffffff” universal_bg_color=”#ffffff” universal_bg_color_hover=”#000000″ universal_border_c=”#000000″ universal_border_c_hover=”#000000″]

Wizualizując sobie przygotowywanie się do pracy lidera, przyszło mi do głowy porównanie tego procesu do wędrówki po znanych oraz nieodkrytych częściach świata przywództwa. Świat ten jest nieskończony i cały czas się rozszerza. Gwarantuję Ci, że nie osiągniesz takiego stanu, w którym będziesz z pełną świadomością mógł stwierdzić: “Teraz już wiem wszystko. Już nic mnie nie zaskoczy”. Dzięki temu bez wątpienia można nazwać go fascynującym.

Artur Guła

Fascynujący świat przywództwa, Artur Gula

Artur Guła w książce ‘Fascynujący świat przywództwa’ przenosi czytelnika w niesamowitą podróż do prawdziwych historii, w których każdy zaczerpnie ogrom inspiracji. Serdecznie polecam!

Jakub B. Bączek
Trener Mentalny Polaków
https://www.jakubbbaczek.pl

Artur pokazuje, że będąc liderem, nadal warto być człowiekiem. Zachwyciły mnie lekkość pióra, wartości życiowe, serdeczne podejście do ludzi i do pracy.

Anna Jaszczołt
Uczę jak zarządzać projektami z radością i satysfakcją
https://annajaszczolt.com

Książka ‘’Fascynujący świat przywództwa’’ to jedna z tych pozycji, które każdy z liderów powinien przeczytać, bez względu na stopień zaawansowania swojej kariery (…) powinien być to podręcznik pokazujący jak z pasją i radością można ‘’uprawiać’’ swój zawód, nie zapominając o życiu prywatnym i byciu po prostu dobrym człowiekiem… …czytaj dalej

Sylwia Koszela
Dyrektor Operacyjny w PREVAC
Właścicielka firmy szkoleniowej ‘’SOsimply’’
http://sosimply.eu

Sporo wartościowej wiedzy, podanej w przyjazny sposób. Efektywne połączenie elementów miękkich i twardych oraz narzędzi zarządzania. Wiele praktycznych menedżerskich rad i sugestywnych przykładów oraz ćwiczeń. Książka ta powinna być pozycją obowiązkową dla przyszłych i początkujących menedżerów.

Maciej Kozubik
Coach i trener biznesu
https://maciejkozubik.pl

[universal_vc_button universal_url=”#artur-gula” universal_title=”O autorze” universal_title_color=”#000000″ universal_title_color_hover=”#ffffff” universal_bg_color=”#ffffff” universal_bg_color_hover=”#000000″ universal_border_c=”#000000″]
Pasjonuje mnie łączenie zagadnień przywództwa zgodnego z duchem servant leadership razem z pragmatycznym podejściem do zarządzania i prowadzenia projektów.  Lubię podążać nieodkrytymi dotąd ścieżkami, eksperymentować i ulepszać świat.

Tym właśnie dzielę się z Tobą poprzez Świat Przywództwa.

Podróżuję po świecie przywództwa od prawie 10 lat. Jestem pasjonatem bezpośredniej pracy z ludźmi oraz dla ludzi. Ciągle się uczę, poszukuję i odkrywam coraz to nowe obszary w fascynującej krainie przywództwa.
Od wielu lat prowadzę Bloga, fanpage na Facebooku oraz udzielam się intensywnie na LinkedIn
Resztę powiedzą Ci o mnie osoby, z którymi miałem przyjemność współpracować.

[universal_vc_button universal_url=”#kontakt” universal_title=”kontakt” universal_title_color=”#000000″ universal_title_color_hover=”#ffffff” universal_bg_color=”#ffffff” universal_bg_color_hover=”#000000″ universal_border_c=”#000000″ universal_border_c_hover=”#000000″]